Kontakta oss

Täby Motorklubb, Box 2052, 183 02 Täby

Senaste nytt vad händer på klubben?

Kontakta Täby MK

 

E-posta till info@tabymk.se eller ta kontakt via Facebook.



Täby Motorklubb

Box 2052

183 02 Täby

Postgiro:395868-3

Organisationsnummer: 916000-0684


Här finns vi.


http://goo.gl/maps/l3ADN



 


 


 



Styrelsen


Ordförande

Mikael Nyström

Micke@tabymk.se


Vice ordförande

Thomas.Söderstedt

Thomas@tabymk.se

   

Träningsansvarig/

Ungdomansvarig


Irini Gionis

irini@tabymk.se


Kassör

Roger Edström

roger@tabymk.se

 

Sekreterare

Bengt Blomgren

bengt@tabymk.se

070-625 27 21


Banchef

Anders Gustafsson

Anders@tabymk.se



Miljöansvarig

Stefan Johansson

stefan@tabymk.se


Informationsansvarig/

Websidan

Mikael Nyström

micke@tabymk.se